Број на оглас: 3000405
Објавен на: 16.06.2019, 22:24

Extra Socuvan

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Греење:
Нема
Спрат:
11 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
1983
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
KOMPLEKS UZUS K-3

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e socuvan moze zamena za pomal.za seriozen kupuvac extra cena