Број на оглас: 3000256
Објавен на: 12.10.2018, 06:19
1 / 6

SIGMA TABLET NOV 7" DVE KAMERI

2.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Друга марка
Модел:
SIGMA 7" TABLET NOV _078252717_
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SIGMA 7" LCD HD
SO DVE KAMERI PREDNA/ZADNA
NOV VO KUTIJA DONESEN POKLON OD STRANSTVO
512MB RAM 8GB ROM SO SLOT ZA MEMORISKA KARTICKA

078252717