Број на оглас: 3000007
Објавен на: 17.02.2019, 15:16
1 / 12

AUDI A4 s-line 1.9 TDi

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO ITNO !!! Cena pod dogovor!!
Se prodava audi vo odlicna sostojba, uvezeno vo 2014 od Germanija. Od prv gazda so servisna kniska redovno odrzuvano. KOLATA ISTO TAKA IMA I ZELEN KARTON. Mani nema, kilometrazata e realna. 4 gumi dobri +1 so alominski bandaz rezerva dobra i +4 gumi so celicni bandazi.