Број на оглас: 2999900
Објавен на: 20.01.2019, 16:44
1 / 6

perfekten mercedes e 220

6.300 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedes e 220 cdi registriran servisiran perfekten so orginal km besprekoren novi gumi brz so mala potrosuvacka i zelen karton mozna zamena za pomala do 105 konji