Број на оглас: 2999738
Објавен на: 16.03.2019, 00:42
1 / 1

Michelin Alpin M+S

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Polovni gumi so celicen bandas m+s 195x65x15 (5×112) audi mercedes