Број на оглас: 2999028
Објавен на: 10.01.2019, 23:28
1 / 6

vw golf4

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
16 kw / 22 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf4 1.6sr 101 konj 74 kilovata vo odlicna sostojba kontakt 078 656058 078656058 078 656058