Број на оглас: 2998956
Објавен на: 28.03.2020, 18:54
1 / 4

peugeot 307 karavan 80 kw

2.750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


pezo 307 karavan 1.6 hdi 110ks 2004god
- registrirana do 04.2021
- smeneto maslo i site filtri
Registrirana za 7 lica , ESP,Airbag, klima ispravna, aluminiumski felni so 16ki letni dobri gumi.
kontakt : 079291758 (viber, whatsapp)
moze zamena za kola od 2005 nagore!