Број на оглас: 2998790
Објавен на: 14.11.2018, 10:51

Se prodava niva so povrsina od 2000m2

4.000 € Цената не е фиксна 4.100 €
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povrsina od 2000m2 vo Delcevo granici so separacijata na Slavo vo Zvegorska reka.cenata ne e fiksna.