Број на оглас: 2998754
Објавен на: 13.12.2018, 04:46
1 / 2

KLUC KUKA ZA SLEPANJE ORIGINALNA ZA WOLKSVAGEN !!!!

500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


- KUKA ZA SLEPANJE

- ORIGINALNA ZA SITE WOLKSVAGEN VOZILA !!!

- MOZE DA SE PUSTI I PO KARGO !!!