Број на оглас: 2998274
Објавен на: 17.06.2019, 18:30
1 / 2

Se prodava plac vo moin

11.111.111 €
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s.moin na dobra lokacija so imoten list 1552m2
Cena po dogovor
Tel za kontakt : 078265477