Број на оглас: 2998174
Објавен на: 19.05.2019, 15:12
1 / 7

Kuka

По Договор
Број на соби:
2
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
420 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
Адреса:
Zeleznicka

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Into Se prodava kuka vo naselba zeleznicka vednas nad kruzniot tek kaj luk oil.
Kukjata e legalizirana i ima voda, struja I kanalizacija.
Cela povrsina e 500 metri kvadratni, a samata kukja e 80 metri kvadratni.
Za povekje informacii javete se na 077 755-293