Број на оглас: 2997542
Објавен на: 29.09.2020, 19:39
1 / 12

Plac vo Kriva Palanka

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2296 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават плацови за градба на куќи во вон градежен реон површина за купување од минимун 500м2 со можност за документација или пак целосно може од 2296м2, во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871,кои води за Република Бугарија исто така во тек е реализација на новиот експресен пат и жележничка на 100 метри, непосредно се наоѓа до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица, деловен објект, чиста околина блиску до центарот на градот, одалеченост од центарот до градот е 2,4км .
Цена по договор !