Број на оглас: 2997542
Објавен на: 22.03.2020, 14:03
1 / 7

Plac vo Kriva Palanka

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продават пет плаца вон градежен реон површина од 300м2,вкупно 1500м2 во местото викано Мизовски ливади во многу кратка близина на магистралниот пат Е-871, непосредно до ресторанот Облаче на влезот во градот на Крива Паланка, идеално за изградба на куќа, викендица чиста околина блиску до центарот, одалеченост од центарот до градот е 2,4км .Цена по договор