Број на оглас: 2997454
Објавен на: 20.04.2021, 22:48
1 / 4

Ikona / Ikoni

1.300 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavaat ikoni izraboteni na bakar.
Dva vida na ramki
Info na 078210305
Cena po dogovor