Број на оглас: 2997242
Објавен на: 15.02.2019, 13:02
1 / 7

Vw passat

1 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava passat 1.9 tdi 2007.
Kolata e so desen volan na angliski tablici
Tel. 077 755-293