Број на оглас: 2996578
Објавен на: 20.02.2019, 17:15
1 / 7

JCB 3CX

111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo rabotna sostojba