Број на оглас: 2996473
Објавен на: 19.04.2019, 10:40
1 / 6

Continetal 205 60 R16, PremiumContact 5

1.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам ДВЕ половни гуми Continetal 205 60 R16, PremiumContact 5, прозиведени 2015 година.
Гумите се во добра состојба, не се криви, не се оштетени.
Цена 1500 за една. Две за 2500 денари.