Број на оглас: 2995865
Објавен на: 01.12.2018, 05:39
1 / 1

Set alat za kocnici

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Set alat za vrakjanje na kocioni cilindri so dva radapcigeri vo lev i desen smer
Licno prezemanje ili prakjam po kurirski sluzbi