Број на оглас: 2995697
Објавен на: 21.01.2019, 15:09
1 / 7

Opel meriva 1.7cdti 125ks 2008god

3.550 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel meriva 1.7cdti 92kw 2008 god so 6 stepen menuvac vo odlicna sostojba vredi da se vidi so plateni davacki do registracija