Број на оглас: 2995665
Објавен на: 23.05.2020, 21:12
1 / 7

Cisterni kanistri

3.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


Kontakt broj 078237234 cisternite se cisti moze da se koristat za voda