Број на оглас: 2995640
Објавен на: 13.10.2019, 09:22
1 / 12

DAF XF 105 460 2011

18.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam daf xf 105 460ks 2011 so retarder vo perfektna kondicija so 850 000 km za povekje info na tell