Број на оглас: 2995599
Објавен на: 20.02.2019, 13:26
1 / 1

Arduino Uno

800 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Arduino Uno kontroler CH340,
Licno prezemanje ili prakjam po kargo