Број на оглас: 2995576
Објавен на: 16.01.2019, 10:31
1 / 9

Skoda Roomster SCOUT

5.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Roomster
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda Roomster SCOUT
Eurokuka
Rikverc kamera
Rikverc senzori
Navigacija
Panoramski krov i dr.