Број на оглас: 2995425
Објавен на: 06.05.2019, 13:15
1 / 5

Mercedes C220 CDI Elegance

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sosotojba, registrirana so zelen karton, 4 novi gumi michelin