Број на оглас: 2995354
Објавен на: 12.02.2019, 15:03
1 / 3

Oprema za dresiranje na kucinja

50 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


NOVI,Ogrlici za dresiranje na kucina koi rabotet so dalinsko upravuvanje za naredba.Ednas koristeni za proba,odlicni se,povelete.
Isklucivo na ovoj broj za info: 070498-447-Ace.