Број на оглас: 2995074
Објавен на: 25.11.2018, 12:03
1 / 10

Se prodava Coolpad Torino S2 NOV!! NEOTPAKUVAN!!!

5.000 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
Coolpad Torino S2
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Coolpar Torino S2 Zeman od VIP so obnova na dogovor na 24 Avgust, telefonot e vo negovoto pakuvanje, i ima garancija 2 godini 24 meseci do 24.08.2020ta.