Број на оглас: 2993724
Објавен на: 19.02.2019, 15:37
1 / 5

KTM 250 2T

950 € Цената не е фиксна 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
KTM
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1999
Модел:
250 2T
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e pali vozi nema nikakva maana moze da se vide i proba vo sekoe vreme moze zamena za kola za poveke info na tell