Број на оглас: 2993322
Објавен на: 01.03.2019, 09:41
1 / 5

КАМИОН 12/17 ВО ДОБРА СОСТОЈБА

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА MERCEDES КАМИОН 12/17 ВО ВОЗНА СОСТОЈБА СО ЕВРОПА ДЕФЕРЕНЦИАЛ 170 КОЈНИ МОТОР АЛУМИНСК И САНДУК .ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 078 403 523 ИЛИ НА ВИБЕР. 078403523