Број на оглас: 2992788
Објавен на: 22.05.2019, 23:06
1 / 1

Aux za peugeot 207 307 308 407 (aktiviranje)

900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


aktiviranje na portata aux i montaza na kabel so 3.5 mm stereo dzek za slusanje na muzika od telefon