Број на оглас: 2992614
Објавен на: 19.03.2019, 09:05
1 / 8

BMW 520i LPG - Registrirana do fevruari 2019!!!

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW serija 5, motor 2.0i, 150 KS vo odlicna sostojba, servisirana komplet, motor odlicen, karoserija odlicna, nema vlozuvanje.
Registrirana do 02.2019 godina


Kontakt: Ivica 070-229-949