Број на оглас: 2992398
Објавен на: 26.03.2020, 14:22
1 / 5

New house for rent

1 €
Број на соби:
4
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Дуплекс - Лепена куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2012
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Gevgelija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 bathrooms and kitchen with salon.New furniture air conditioners ect No pets frendly.(animals) Prize after viewing