Број на оглас: 2992341
Објавен на: 01.04.2020, 12:51
1 / 6

БАМБУС ЗАВЕСИ ЗА ПРОЗОРИ И БАЛКОНИ!

350 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Вид на оглас: Се продава


⤵️НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА⤵️
🏠Завеса Бамбус за прозори и балкони🏠

️60×120cm=350 Денари
️60×180cm=400 Денари
️70×120cm=450 Денари
70×180cm=580 Денари
️80×120cm=500 Денари
️️80×180cm=650Денари
️90×120cm=600 Денари
️90×180cm=750 Денари
100×120cm=800Денари
100×180cm=900Денари
️120×120cm=1000Денари
️120×180cm=1200 Денари
150×120cm=1300Денари
️150×180cm=1400 Денари
180×180cm=1600Денари
200×200cm=1800Денари

📳Контакт тел: 075 376 990
075 376 990
075 376 990
075 376 990
075 376 990