Број на оглас: 2991868
Објавен на: 14.02.2019, 12:41
1 / 2

Kafemat JURA F505

150 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Donesena od svajcarija,ne koristena vo mk,ekstra kafe,071213282, julija.