Број на оглас: 2991679
Објавен на: 21.01.2019, 12:15
1 / 11

MERCEDES

11.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
40000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MECREDES B 180
Proizvodeno: 2010 god.
Prva Registracija: 2012 god.
Pominati kilometri: 44017 KM.
Kupen i redovno servisiran vo MAK AUTOSTAR Makedonija.
TOP SOSTOJBA