Број на оглас: 2991645
Објавен на: 01.08.2020, 09:15
1 / 8

Se prodavaat ribi Corydoras (muljasi)

40 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat ribi cistaci Corydoras (muljasi) 3+cm okolu 100komada
za pogolema kolicina cena po dogovor

poglednete podolu vo videoto