Број на оглас: 2991635
Објавен на: 14.02.2020, 20:17
1 / 4

SPD Patiki

1.600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat SPD patiki za velosiped polovni no dobro socuvani Specialized broj 41 cena 1600 den.... poveke info na telefon ili viber