Број на оглас: 2991048
Објавен на: 13.08.2019, 16:12
1 / 3

Prodavam mixeta 3 kanalna

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 3 kanalna mixeta koristena vo domasni uslovi i mnogu kratko.