Број на оглас: 2991041
Објавен на: 10.08.2019, 09:54
1 / 8

VW Touareg

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
174 kw / 237 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Touareg proizveden 12 mesec 2006 godina ... Voziloto e odlicno cuvano garazirano i e bez nikakov problem ... ima pominato 151 000 km ... za verodostojnosta na km moze da se proveri kade sakate ... doaga so novi gumi pireli i celosno napraven servis . Za poveke informacii ve molam kontaktirajte me na 078 477 930
Blagodaram na zainteresiranosta