Број на оглас: 2990943
Објавен на: 18.05.2019, 12:56
1 / 6

Izrabotuvam transportni traki i polzavesti transporteri

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvam transportni traki i polzavesti transporteri po vasa potreba.Tel:070888510