Број на оглас: 2990470
Објавен на: 05.08.2020, 13:20
1 / 2

Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn

1.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn plastiki polnaci ekrani Hard diskovi Memorii itn