Број на оглас: 2990428
Објавен на: 09.04.2019, 08:28
1 / 2

Se prodava na bg dokumenti

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolat e vo top sostojba ima registracija i prevod vo sekoje vteme 077791931