Број на оглас: 2990010
Објавен на: 29.09.2020, 12:21
1 / 9

СЕ ПРОДАВА НОВ 4 СОБЕН СТАН

55.000 €
Број на соби:
4
Квадратура:
99 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2018
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Majka tereza

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Карпош Струмица
99 м2 четирисобен на 6 кат,скоро готов, ке се местат ламинат,врати,плочки по желба на купувачот
ЦЕНА 55.000 евра + гаража
МОЖНОСТ ЗА ПЛАКАЊЕ НА РАТИ
тел 078-807-776