Број на оглас: 2989885
Објавен на: 28.09.2020, 19:53
1 / 10

Одлично сочуван џип Touareg

8.999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
164 kw / 223 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Во одлична состојба
Кожни седишта, автоматски менувач, сензори за паркирање напред и назад, сензор за дожд, двозонска клима, надворешно резервно тркало, темпомат, команди на волан, зимски гуми, мотор V6 3000cc ....
зелен картон