Број на оглас: 2989689
Објавен на: 13.04.2021, 07:27
1 / 12

Se prodava Stan Dupleks

111.111 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
110 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2006
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Североисток
Адреса:
ул. Козле бр. 7

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava stan dupleks na dve nivoa vo naselba Kozle na ulica Kozle br.7. Stanot e kompletno namesten na prviot sprat a vtoriot ne se koristi i nema mebel. Dole e 70m3 a gornoto nivo e 40m3 so kompletno kupatilo.

tel za kontakt 070-339-363