Број на оглас: 2989559
Објавен на: 06.08.2019, 22:49
1 / 12

Стан во Охрид, наместен и реновиран

40.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
46 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2005
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Карпош Војвода бб ламела А

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот се наоѓа на ул. Карпош Војвода, кај гинекологија Јасна, на 5ти кат од вкупно 6. Зградата има лифт и сопствен паркинг. Станот е реновиран во јули 2018 година со нови пвц прозорци и врати, лакиран паркет, комплетно наместен, со нови ролетни, блендирана влезна врата и клима. Има една тераса, кујна со трепезарија и дневен престој, една спална соба и купатило. Користен е само во текот на летниот период за одмор на сопствениците.