Број на оглас: 2989404
Објавен на: 18.02.2020, 18:29
1 / 1

Транспорт низ Македонија

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Бизнис контакти

Вид на оглас: Се продава


Вршам транспорт низ македонија
Со моторно возило MAN носивост до 14тони.
Тел 070210525
Ацо-гузел транс