Број на оглас: 2989396
Објавен на: 18.01.2019, 16:51
1 / 11

VELOSIPED CUBE REACTION RACE 29 2018

730 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VELOSIPED CUBE REACTION RACE 29 2018
Sram gx
Viluska rock shox
Golemina 21inc