Број на оглас: 2989192
Објавен на: 13.07.2020, 12:25
1 / 1

Se prodava stan vo Lameli, Kicevo

48.000 € 50.000 €
Број на соби:
4
Квадратура:
90 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na prv sprat vo zgrada vo Lameli so cetiri sobi, so povrsina 90m2. Cena po dogovor.