Број на оглас: 2988703
Објавен на: 07.11.2018, 21:45
1 / 9

Yugo 55 ne registrirano vo odlica sostojba

350 € Цената е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Yugo 55 vo odlicna sostojba ne e skapano patos zdrav prakcina motor kamen novi gumi sava bagasnik kuka ne registirano pali vozi 😀za podetalni inf : 078824102