Број на оглас: 2988578
Објавен на: 04.05.2019, 20:34
1 / 5

Maski Bundi 54 I 56 broj

1.500 МКД
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
54
Боја:
Кафена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 bundi maski 54 I 56 broj novi ne koristeni