Број на оглас: 2988511
Објавен на: 14.02.2019, 08:25
1 / 6

BRIDGESTONE TURANZA LETNI 4 GUMI 225•50•17

5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se perfektni ne se krivi bez mana so odlicna sara